Home / Auto's / Omoda 5
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Omoda 5 tweedehands — 84 aanbiedingen

Alle tweedehands Omoda 5-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 25.995mediaan vraagprijs
€ 24.350 – € 27.600middelste 50%
€ 19.500laagste vraagprijs
84advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 84 Omoda 5-advertenties, vandaag.

Omoda 5
€ 19.500
Autoscout24 · Flobecq
Omoda 5 COMFORT 1.6 TGDI 7DCT
€ 21.900
Gocar.be · Sint-Niklaas
Omoda 5
€ 21.900
Autoscout24 · Sint-Niklaas
Omoda 5
€ 22.495
Vroom.be · Hooglede
Omoda 5
€ 22.495
Vroom.be · Hooglede
Omoda 5
€ 22.495
Vroom.be · Hooglede
Omoda 5
€ 22.495
Gocar.be · Izegem
Omoda 5
€ 22.495
Gocar.be · Izegem
Omoda 5
€ 22.495
Gocar.be · Izegem
Omoda 5
€ 22.495
Gocar.be · Izegem
Omoda 5
€ 22.495
Vroom.be · Hooglede
Omoda 5
€ 22.495
Vroom.be · Hooglede

Aanbod per bron

Gocar.be (30), Vroom.be (28), Autoscout24 (26).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Omoda

Omoda 9 (53)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Omoda 5?

De mediaan van de 84 vraagprijzen is € 25.995. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.350 en € 27.600; de laagste vraagprijs is € 19.500 en de hoogste € 30.984.

Hoeveel tweedehands Omoda 5-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 84 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (30), Vroom.be (28), Autoscout24 (26). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Omoda 5-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.