Home / Auto's / Mitsubishi ASX
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Mitsubishi ASX tweedehands — 71 aanbiedingen

Alle tweedehands Mitsubishi ASX-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.599mediaan vraagprijs
€ 8.725 – € 21.599middelste 50%
€ 2.750laagste vraagprijs
71advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 71 Mitsubishi ASX-advertenties, vandaag.

Mitsubishi ASX
€ 2.750
Autoscout24 · Tongrinne
Mitsubishi ASX
€ 3.100
Autoscout24 · Liège
Mitsubishi ASX
€ 3.200
Autoscout24 · Bruxelles
Mitsubishi ASX
€ 3.900
Autoscout24 · Meise
Mitsubishi ASX
€ 4.220
Autoscout24 · Maasmechelen
Mitsubishi ASX Diesel
€ 4.500
Gocar.be · Wauthier-Braine
Mitsubishi ASX
€ 4.600
Autoscout24 · gilly
Mitsubishi ASX
€ 5.400
Autoscout24 · Waterloo
Mitsubishi ASX
€ 5.450
Autoscout24 · Genk
Mitsubishi ASX
€ 5.500
Autoscout24 · Wanze
Mitsubishi ASX
€ 6.350
Autoscout24 · Kampenhout
Mitsubishi ASX
€ 6.450
Autoscout24 · Cuesmes

Aanbod per bron

Autoscout24 (49), Gocar.be (16), Vroom.be (4), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mitsubishi

Mitsubishi Outlander (90)Mitsubishi Colt (68)Mitsubishi Space Star (57)Mitsubishi L200 (33)Mitsubishi Eclipse Cross (32)Mitsubishi Lancer (29)Mitsubishi Canter (24)Mitsubishi Grandis (17)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mitsubishi ASX?

De mediaan van de 71 vraagprijzen is € 13.599. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 8.725 en € 21.599; de laagste vraagprijs is € 2.750 en de hoogste € 33.900.

Hoeveel tweedehands Mitsubishi ASX-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 71 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (49), Gocar.be (16), Vroom.be (4), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mitsubishi ASX-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.