Home / Auto's / MINI 1000
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

MINI 1000 tweedehands — 14 aanbiedingen

Alle tweedehands MINI 1000-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.750mediaan vraagprijs
€ 8.541 – € 14.662middelste 50%
€ 6.500laagste vraagprijs
14advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 14 MINI 1000-advertenties, vandaag.

MINI 1000
€ 6.500
Autoscout24 · Arlon
MINI 1000
€ 6.900
Autoscout24 · Watermael-Boitsfort
MINI 1000
€ 7.800
Autoscout24 · Anhée
MINI 1000
€ 8.500
Autoscout24 · Dour
MINI 1000
€ 8.663
Autoscout24 · Yvoir
MINI 1000
€ 8.900
Autoscout24 · Trooz
MINI 1000
€ 9.500
Autoscout24 · Bruxelles
MINI 1000
€ 9.999
Autoscout24 · Maaseik
MINI 1000
€ 11.500
Autoscout24 · Kortenaken
MINI 1000
€ 13.950
Autoscout24 · Namur
MINI 1000
€ 14.900
Autoscout24 · Incourt
MINI 1000
€ 15.950
Autoscout24 · Aalter

Aanbod per bron

Autoscout24 (13), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van MINI

MINI Cooper (1.548)MINI One (669)MINI Cooper S (412)MINI Countryman (327)MINI John Cooper Works (192)MINI Cooper SE Countryman (100)MINI Cabrio (85)MINI Clubman (61)MINI Aceman (32)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands MINI 1000?

De mediaan van de 14 vraagprijzen is € 9.750. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 8.541 en € 14.662; de laagste vraagprijs is € 6.500 en de hoogste € 25.950.

Hoeveel tweedehands MINI 1000-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 14 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (13), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle MINI 1000-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.