Home / Auto's / MG MGA
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

MG MGA tweedehands — 29 aanbiedingen

Alle tweedehands MG MGA-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 29.500mediaan vraagprijs
€ 23.950 – € 35.000middelste 50%
€ 8.000laagste vraagprijs
29advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 29 MG MGA-advertenties, vandaag.

MG MGA
€ 8.000
Autoscout24 · Wevelgem
MGA 1600 '60 CH8450
€ 17.250
Gocar.be · Aalter
MG MGA
€ 17.950
Autoscout24 · Aalter
MG MGA
€ 21.500
Autoscout24 · Jamagne
MG MGA
€ 23.500
Autoscout24 · Vilvoorde
MG MGA
€ 23.500
Autoscout24 · Saint-Nicolas
MG MGA
€ 23.950
Autoscout24 · Aalter
MGA 1500 Roadster '57 CH4853
€ 23.950
Gocar.be · Aalter
MG MGA
€ 25.500
Autoscout24 · Schilde
MG MGA
€ 25.500
Autoscout24 · Kapellen
MG MGA
€ 26.000
Autoscout24 · Estinnes
MG MGA
€ 26.000
Autoscout24 · ANZEGEM

Aanbod per bron

Autoscout24 (23), Gocar.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van MG

MG ZS (469)MG HS (266)MG MG3 (242)MG EHS (129)MG MGB (69)MG MG4 (55)MG MG5 (19)MG TF (17)MG MGF (15)MG Midget (15)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands MG MGA?

De mediaan van de 29 vraagprijzen is € 29.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 23.950 en € 35.000; de laagste vraagprijs is € 8.000 en de hoogste € 56.000.

Hoeveel tweedehands MG MGA-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 29 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (23), Gocar.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle MG MGA-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.