Home / Auto's / Maxus eDeliver 3
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Maxus eDeliver 3 tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Maxus eDeliver 3-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 24.494mediaan vraagprijs
€ 24.079 – € 25.616middelste 50%
€ 16.990laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Maxus eDeliver 3-advertenties, vandaag.

Maxus EDELIVER 3 PAN VAN 50 AT FWD
€ 16.990
Gocar.be · Gent
Maxus eDeliver 3
€ 17.990
Autoscout24 · Gent
Maxus eDeliver 3 50 kWh LWB
€ 24.079
Gocar.be · Lokeren
Maxus eDeliver 3
€ 24.079
Autoscout24 · Lokeren
Maxus eDeliver 3
€ 24.494
Vroom.be · Kortrijk
Maxus eDeliver 3
€ 24.495
Autoscout24 · Roeselare
Maxus eDeliver 3 50KWH LWB 122PK L2 CARPLAY CAMERA HOUTBEKLEDING
€ 24.495
Gocar.be · Kortrijk
Maxus eDeliver 3 lichte vracht 50kWh
€ 25.990
Gocar.be · Ninove
Maxus eDeliver 3
€ 33.868
Autoscout24 · Groot-Bijgaarden
Maxus eDeliver 3 L3 50 kWh
€ 33.868
Gocar.be · Groot Bijgaarden

Aanbod per bron

Gocar.be (5), Autoscout24 (4), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Maxus

Maxus Euniq 6 (10)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Maxus eDeliver 3?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 24.494. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.079 en € 25.616; de laagste vraagprijs is € 16.990 en de hoogste € 33.868.

Hoeveel tweedehands Maxus eDeliver 3-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (5), Autoscout24 (4), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Maxus eDeliver 3-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.