Home / Auto's / Land Rover Discovery Sport
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Land Rover Discovery Sport tweedehands — 696 aanbiedingen

Alle tweedehands Land Rover Discovery Sport-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 37.800mediaan vraagprijs
€ 17.938 – € 49.500middelste 50%
€ 4.250laagste vraagprijs
696advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 696 Land Rover Discovery Sport-advertenties, vandaag.

Land Rover Discovery Sport
€ 4.250
Autoscout24 · Londerzeel
Land Rover Discovery Sport
€ 4.990
Autoscout24 · Hasselt
Land Rover Discovery Sport
€ 5.000
Autoscout24 · Sint Niklaas
Land Rover Discovery Sport
€ 5.400
Autoscout24 · Tubize
Land Rover Discovery Sport
€ 5.500
Autoscout24 · Seneffe
Land Rover Discovery Sport
€ 5.750
Autoscout24 · Bree
Land Rover Discovery Sport
€ 5.750
Autoscout24 · Hoboken
Land Rover Discovery Sport
€ 6.000
Autoscout24 · Hautrage
Land Rover Discovery Sport
€ 6.200
Autoscout24 · Fosses-la-Ville
Land Rover Discovery Sport
€ 6.300
Autoscout24 · Fosses-la-Ville
Land Rover Discovery Sport
€ 6.500
Autoscout24 · Dilbeek
Land Rover Discovery Sport
€ 6.750
Autoscout24 · Zoutleeuw

Aanbod per bron

Autoscout24 (411), Gocar.be (163), Vroom.be (117), 2dehands.be (5).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Land Rover

Land Rover Range Rover Evoque (1.067)Land Rover Defender (1.017)Land Rover Range Rover Sport (834)Land Rover Range Rover (511)Land Rover Range Rover Velar (441)Land Rover Discovery (186)Land Rover Freelander (23)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Land Rover Discovery Sport?

De mediaan van de 696 vraagprijzen is € 37.800. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 17.938 en € 49.500; de laagste vraagprijs is € 4.250 en de hoogste € 69.990.

Hoeveel tweedehands Land Rover Discovery Sport-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 696 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (411), Gocar.be (163), Vroom.be (117), 2dehands.be (5). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Land Rover Discovery Sport-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.