Home / Auto's / Lada Niva
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Lada Niva tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Lada Niva-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 11.745mediaan vraagprijs
€ 9.600 – € 14.415middelste 50%
€ 2.200laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Lada Niva-advertenties, vandaag.

Lada Niva
€ 2.200
Autoscout24 · Sivry-Rance
Lada Niva
€ 8.750
Autoscout24 · Tamise
Lada Niva
€ 9.500
Autoscout24 · Forest
Lada Niva
€ 9.900
Autoscout24 · lendelede
Lada Niva Lada Niva 4×4 15.000km!! 1er propriétaire
€ 10.990
Gocar.be · Rocourt
Lada Niva
€ 12.500
Autoscout24 · Grimbergen
Lada Niva
€ 12.690
Autoscout24 · Fleurus
Lada Niva
€ 14.990
Autoscout24 · Tongrinne
Lada Niva
€ 15.900
Autoscout24 · Straimont
Lada Niva
€ 20.000
Autoscout24 · Bornem

Aanbod per bron

Autoscout24 (9), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Lada Niva?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 11.745. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.600 en € 14.415; de laagste vraagprijs is € 2.200 en de hoogste € 20.000.

Hoeveel tweedehands Lada Niva-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (9), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Lada Niva-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.