Home / Auto's / Jeep Renegade
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Jeep Renegade tweedehands — 271 aanbiedingen

Alle tweedehands Jeep Renegade-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 14.600mediaan vraagprijs
€ 10.999 – € 18.999middelste 50%
€ 6.450laagste vraagprijs
271advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 271 Jeep Renegade-advertenties, vandaag.

Jeep Renegade
€ 6.450
Autoscout24 · Bousval
Jeep Renegade
€ 6.499
Autoscout24 · MONTIGNIES SUR SAMBRE
Jeep Renegade
€ 6.500
Autoscout24 · Châtelineau
Jeep Renegade
€ 6.500
Autoscout24 · Anvers
Jeep Renegade
€ 6.790
Autoscout24 · Waterloo
Jeep Renegade 1.0+AIRCO+NAVI+JANTES+EURO 6D-T
€ 6.790
Gocar.be · Waterloo
Jeep Renegade
€ 6.800
Autoscout24 · Bruges
Jeep Renegade
€ 6.800
Autoscout24 · Meise
Jeep Renegade 1.0i NAVI-CRUISE-ANDROID //CASSE MOTEUR//
€ 7.500
Gocar.be · Mons
Jeep Renegade
€ 7.500
Autoscout24 · Mons
Jeep Renegade 2019
€ 7.990
2dehands.be · Chatelet
Jeep Renegade
€ 8.000
2dehands.be · Meerhout

Aanbod per bron

Autoscout24 (177), Gocar.be (71), Vroom.be (16), 2dehands.be (7).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Jeep

Jeep Compass (451)Jeep AVENGER (260)Jeep Wrangler (181)Jeep Grand Cherokee (56)Jeep Cherokee (28)Jeep Gladiator (25)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Jeep Renegade?

De mediaan van de 271 vraagprijzen is € 14.600. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.999 en € 18.999; de laagste vraagprijs is € 6.450 en de hoogste € 38.950.

Hoeveel tweedehands Jeep Renegade-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 271 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (177), Gocar.be (71), Vroom.be (16), 2dehands.be (7). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Jeep Renegade-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.