Home / Auto's / Ineos Grenadier
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Ineos Grenadier tweedehands — 28 aanbiedingen

Alle tweedehands Ineos Grenadier-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 65.945mediaan vraagprijs
€ 57.995 – € 71.495middelste 50%
€ 49.990laagste vraagprijs
28advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 28 Ineos Grenadier-advertenties, vandaag.

Ineos Grenadier Fieldmaster 3.0 Turbo
€ 49.990
Gocar.be · WILLEBROEK
Ineos Grenadier
€ 49.990
Gocar.be · Izegem
Ineos Grenadier
€ 49.990
Autoscout24 · Willebroek
Ineos Grenadier 3.0 Turbo - Sela Green - Nieuwstaat - +- 33% korting op nieuwprijs
€ 56.995
Gocar.be · Kuurne
Ineos Grenadier
€ 56.995
Gocar.be · Izegem
Ineos Grenadier
€ 56.995
Autoscout24 · Kuurne
Ineos Grenadier 3.0 Turbo - Nieuwstaat - +- 33% korting op nieuwprijs
€ 57.995
Gocar.be · Kuurne
Ineos Grenadier
€ 57.995
Gocar.be · Izegem
Ineos Grenadier
€ 57.995
Autoscout24 · Kuurne
Ineos Grenadier
€ 59.900
Autoscout24 · Arlon
Ineos Grenadier
€ 59.900
Autoscout24 · Attert
Ineos Grenadier
€ 65.945
Autoscout24 · Boortmeerbeek

Aanbod per bron

Autoscout24 (15), Gocar.be (12), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ineos Grenadier?

De mediaan van de 28 vraagprijzen is € 65.945. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 57.995 en € 71.495; de laagste vraagprijs is € 49.990 en de hoogste € 122.500.

Hoeveel tweedehands Ineos Grenadier-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 28 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (15), Gocar.be (12), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ineos Grenadier-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.