Home / Auto's / Hyundai ix20
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Hyundai ix20 tweedehands — 68 aanbiedingen

Alle tweedehands Hyundai ix20-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 7.102mediaan vraagprijs
€ 4.575 – € 8.950middelste 50%
€ 1.690laagste vraagprijs
68advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 68 Hyundai ix20-advertenties, vandaag.

Hyundai iX20
€ 1.690
Autoscout24 · Waterloo
Hyundai ix20 1.4i LPG LPG AIRCO+JANTES+EURO 5
€ 1.690
Gocar.be · Waterloo
Hyundai iX20
€ 2.300
Autoscout24 · Dilbeek
Hyundai iX20
€ 2.500
Autoscout24 · Itterbeek
Hyundai iX20
€ 2.800
Autoscout24 · Seraing
Hyundai iX20
€ 2.900
Autoscout24 · Itterbeek
Hyundai iX20
€ 3.101
Autoscout24 · Courtrai
Hyundai iX20
€ 3.250
Autoscout24 · Tongrinne
Hyundai iX20
€ 3.600
Autoscout24 · Tenneville
Hyundai iX20 2013
€ 3.750
2dehands.be · Cheratte + Partie De Herstal, Wandre
Hyundai iX20 2013
€ 3.750
2dehands.be · Cheratte + Partie De Herstal, Wandre
Hyundai iX20
€ 4.000
Autoscout24 · Bruxelles - Brussel

Aanbod per bron

Autoscout24 (50), Gocar.be (12), 2dehands.be (3), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Hyundai

Hyundai Tucson (1.020)Hyundai i20 (511)Hyundai i30 (467)Hyundai Kona (368)Hyundai i10 (336)Hyundai Ioniq (157)Hyundai Bayon (113)Hyundai Santa Fe (99)Hyundai ix35 (81)Hyundai i40 (24)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Hyundai ix20?

De mediaan van de 68 vraagprijzen is € 7.102. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 4.575 en € 8.950; de laagste vraagprijs is € 1.690 en de hoogste € 13.950.

Hoeveel tweedehands Hyundai ix20-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 68 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (50), Gocar.be (12), 2dehands.be (3), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Hyundai ix20-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.