Home / Auto's / DS DS 7
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

DS DS 7 tweedehands — 34 aanbiedingen

Alle tweedehands DS DS 7-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 25.445mediaan vraagprijs
€ 21.565 – € 28.995middelste 50%
€ 16.495laagste vraagprijs
34advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 34 DS DS 7-advertenties, vandaag.

DS 7 BlueHDi 130 AUTOMAAT - BE CHIC - CROSSBACK - TOPSTAAT
€ 16.495
Gocar.be · Brugge
DS DS 7 2022
€ 17.995
2dehands.be · Muizen
DS DS 7 2021
€ 18.000
2dehands.be · Anderlecht
DS 7 PureTech So Chic AUT
€ 18.490
Gocar.be · Ieper
DS DS 7 2021
€ 18.500
2dehands.be · Anderlecht
DS 7 1.6 PLUG IN HYBRIDE 225PK - CROSSBACK - CARPLAY - TOPSTAAT
€ 18.995
Gocar.be · Brugge
DS 7 PLUG IN HYBRID - CROSSBACK- E-TENSE RIVOLI - LEDER- CARPLAY
€ 19.995
Gocar.be · Brugge
DS 7 Automobiles 1.6E-TENSE AUT Rivoli PHEV Leder GPS Camera Dig.Airco
€ 20.900
Gocar.be · Tielt-Winge
DS 7 1.5 BlueHDi Ligne Noire LEDER/CUIR LED GPS PDC CAM Keyless Mass./Verw. Zetels BLIS ACC
€ 21.490
Gocar.be · Liège
DS 7 1.6 PHEV Ligne Noire LEDER/CUIR LED GPS PDC CAM Pano Keyless Trekhaak
€ 21.790
Gocar.be · Liège
DS 7 1.5 BlueHDi Performance Line EAT8 LEDER/ALCANTARA LED GPS PDC Carplay BLIS
€ 22.490
Gocar.be · Liège
DS DS 7 2022
€ 22.900
2dehands.be · Nivelles

Aanbod per bron

Gocar.be (29), 2dehands.be (5).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van DS

DS DS 4 (47)DS DS 7 Crossback (43)DS DS 3 Crossback (26)DS DS 3 (19)DS DS 9 (14)DS DS4 (14)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands DS DS 7?

De mediaan van de 34 vraagprijzen is € 25.445. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 21.565 en € 28.995; de laagste vraagprijs is € 16.495 en de hoogste € 38.375.

Hoeveel tweedehands DS DS 7-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 34 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Gocar.be (29), 2dehands.be (5). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle DS DS 7-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.