Home / Auto's / Cadillac Escalade
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Cadillac Escalade tweedehands — 18 aanbiedingen

Alle tweedehands Cadillac Escalade-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 40.980mediaan vraagprijs
€ 30.313 – € 72.000middelste 50%
€ 12.000laagste vraagprijs
18advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 18 Cadillac Escalade-advertenties, vandaag.

Cadillac Escalade
€ 12.000
Autoscout24 · Anderlecht
Cadillac Escalade
€ 14.500
Autoscout24 · Grimbergen
Cadillac Escalade 2007
€ 15.000
2dehands.be · Sint-Truiden
Cadillac Escalade
€ 17.650
Autoscout24 · Liège
Cadillac Escalade
€ 30.313
Autoscout24 · Raeren
Cadillac Escalade
€ 30.313
Autoscout24 · Raeren
Cadillac Escalade
€ 34.950
Autoscout24 · Comblain-au-Pont
Cadillac Escalade
€ 37.900
Autoscout24 · Liège
Cadillac Escalade
€ 40.980
Autoscout24 · Ans
Cadillac Escalade UTILITAIRE 4 PLACES 6.2i V8 Platinum Belge 125€/Taxe
€ 40.980
Gocar.be · Ans
Cadillac Escalade
€ 42.950
Autoscout24 · Comblain-au-Pont
Cadillac Escalade
€ 44.850
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (16), Gocar.be (1), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Cadillac Escalade?

De mediaan van de 18 vraagprijzen is € 40.980. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 30.313 en € 72.000; de laagste vraagprijs is € 12.000 en de hoogste € 139.000.

Hoeveel tweedehands Cadillac Escalade-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 18 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (16), Gocar.be (1), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Cadillac Escalade-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.