Home / Auto's / BYD Seal
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

BYD Seal tweedehands — 313 aanbiedingen

Alle tweedehands BYD Seal-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 34.490mediaan vraagprijs
€ 33.495 – € 35.990middelste 50%
€ 28.495laagste vraagprijs
313advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 313 BYD Seal-advertenties, vandaag.

BYD Seal 6
€ 28.495
Vroom.be · Hooglede
BYD Seal 6
€ 28.495
Vroom.be · Hooglede
BYD Seal 6
€ 28.495
Vroom.be · Hooglede
BYD Seal 6
€ 28.495
Gocar.be · Izegem
BYD Seal 6
€ 28.495
Gocar.be · Izegem
BYD Seal 6
€ 28.495
Gocar.be · Izegem
BYD Seal 6
€ 28.495
Gocar.be · Izegem
BYD Seal 6
€ 28.495
Vroom.be · Hooglede
BYD Seal 6
€ 29.990
Autoscout24 · Londerzeel ( A12 Brussel - Antwerpen )
BYD Seal U
€ 30.495
Autoscout24 · Tielt
BYD Seal U
€ 30.499
Autoscout24 · Herstal
BYD Seal U
€ 30.950
Autoscout24 · Tielt

Aanbod per bron

Gocar.be (170), Autoscout24 (112), Vroom.be (28), 2dehands.be (2), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BYD

BYD ATTO 3 (46)BYD ATTO 2 (30)BYD Tang (20)BYD Han (12)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BYD Seal?

De mediaan van de 313 vraagprijzen is € 34.490. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 33.495 en € 35.990; de laagste vraagprijs is € 28.495 en de hoogste € 45.950.

Hoeveel tweedehands BYD Seal-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 313 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Gocar.be (170), Autoscout24 (112), Vroom.be (28), 2dehands.be (2), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BYD Seal-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.