Home / Auto's / Austin Mini
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Austin Mini tweedehands — 16 aanbiedingen

Alle tweedehands Austin Mini-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 12.000mediaan vraagprijs
€ 8.688 – € 15.470middelste 50%
€ 4.999laagste vraagprijs
16advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 16 Austin Mini-advertenties, vandaag.

Austin Mini
€ 4.999
Autoscout24 · Grivegnée
Austin Mini
€ 5.000
Autoscout24 · Uccle
Austin Mini
€ 7.000
Autoscout24 · Mariembourg
Austin Mini
€ 8.500
Autoscout24 · Genappe
Austin Mini
€ 8.750
Autoscout24 · Menin
Austin Mini
€ 9.000
Autoscout24 · Liège
Austin Mini
€ 11.000
Autoscout24 · Uccle
Austin Mini
€ 12.000
Autoscout24 · Kluisbergen
Austin Mini
€ 12.000
Autoscout24 · Oostrozebeke
Austin Mini
€ 12.900
Autoscout24 · Loverval
Austin Mini Moke
€ 15.127
Autoscout24 · Dour
Austin Mini Moke
€ 15.127
Autoscout24 · Dour

Aanbod per bron

Autoscout24 (16).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Austin Mini?

De mediaan van de 16 vraagprijzen is € 12.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 8.688 en € 15.470; de laagste vraagprijs is € 4.999 en de hoogste € 25.950.

Hoeveel tweedehands Austin Mini-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 16 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Autoscout24 (16). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Austin Mini-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.