Home / Auto's / Alpine A290
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Alpine A290 tweedehands — 26 aanbiedingen

Alle tweedehands Alpine A290-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 40.900mediaan vraagprijs
€ 38.510 – € 42.868middelste 50%
€ 36.000laagste vraagprijs
26advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 26 Alpine A290-advertenties, vandaag.

Alpine A290
€ 36.000
Autoscout24 · Mons
Alpine A290
€ 37.000
Autoscout24 · Mons
Alpine A290
€ 37.000
Autoscout24 · Mons
Alpine A290
€ 37.490
Autoscout24 · Verviers
Alpine A290
€ 37.790
Autoscout24 · Arlon
Alpine A290 GT 130 kW
€ 38.250
Gocar.be · Kuurne
Alpine A290
€ 38.250
Autoscout24 · Kuurne
Alpine A290 GT Premium HI-FI Devialet MAX10.000KM
€ 39.290
Gocar.be · Liege
Alpine A290
€ 39.290
Autoscout24 · Liège
Alpine A290
€ 39.450
Autoscout24 · Turnhout
Alpine A290
€ 39.495
Autoscout24 · Rotselaar
Alpine A290
€ 39.495
Gocar.be · Izegem

Aanbod per bron

Autoscout24 (19), Gocar.be (7).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Alpine

Alpine A110 (38)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Alpine A290?

De mediaan van de 26 vraagprijzen is € 40.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 38.510 en € 42.868; de laagste vraagprijs is € 36.000 en de hoogste € 46.950.

Hoeveel tweedehands Alpine A290-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 26 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (19), Gocar.be (7). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Alpine A290-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.