Home / Auto's / Alfa Romeo Spider
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Alfa Romeo Spider tweedehands — 72 aanbiedingen

Alle tweedehands Alfa Romeo Spider-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 17.990mediaan vraagprijs
€ 9.968 – € 21.962middelste 50%
€ 5.000laagste vraagprijs
72advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 72 Alfa Romeo Spider-advertenties, vandaag.

Alfa Romeo Spider
€ 5.000
Autoscout24 · La Louvière
Alfa Romeo Spider
€ 5.000
Autoscout24 · Blegny
Alfa Romeo Spider
€ 5.500
Autoscout24 · Seraing
Alfa Romeo Spider
€ 5.500
Autoscout24 · Lokeren
Alfa Romeo Spider
€ 6.000
Autoscout24 · Uccle
Alfa Romeo Spider
€ 6.900
Autoscout24 · Namur
Alfa Romeo Spider
€ 6.990
Autoscout24 · Tamines
Alfa Romeo Spider
€ 7.700
Autoscout24 · mont sur marchienne
Alfa Romeo Spider
€ 8.450
Autoscout24 · Aarschot
Alfa Romeo Spider
€ 8.850
Autoscout24 · Chapelle lez herlaimont
Alfa Romeo Spider
€ 8.950
Autoscout24 · Seraing
Alfa Romeo Spider
€ 8.990
Autoscout24 · Montigny-le-Tileul

Aanbod per bron

Autoscout24 (59), Gocar.be (13).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Alfa Romeo

Alfa Romeo Tonale (224)Alfa Romeo Stelvio (206)Alfa Romeo Junior (127)Alfa Romeo Giulia (110)Alfa Romeo Giulietta (91)Alfa Romeo MiTo (82)Alfa Romeo 159 (27)Alfa Romeo 147 (20)Alfa Romeo GT (16)Alfa Romeo 2000 (15)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Alfa Romeo Spider?

De mediaan van de 72 vraagprijzen is € 17.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.968 en € 21.962; de laagste vraagprijs is € 5.000 en de hoogste € 74.500.

Hoeveel tweedehands Alfa Romeo Spider-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 72 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (59), Gocar.be (13). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Alfa Romeo Spider-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.